Лучший хостинг
Акции
RICHHost Акция действует с 3 декабря 2022 по 15 декабря 2022
FineRDP Акция действует с 22 ноября 2022 по 31 декабря 2022
NetRay Акция действует с 1 октября 2022 по 31 декабря 2023
RICHHost Акция действует с 27 августа 2022 по 31 августа 2022
FineRDP Акция действует с 12 августа 2022 по 30 сентября 2022
Все акции...

Нейтральные отзывы о хостинге HOSTiQ.ua Перейти на сайт


Кнопка-информер для сайта

44 5 10
Всего отзывов: 59   Добавить отзыв
HOSTiQ.ua # 28 сентября 2022 в 16:41
Оценка:
Вітаємо, Анастасіє.

На зв’язку HOSTiQ.ua. На жаль, цей сайт зараз не дає нам змоги відповідати на відгуки, тож ми можемо відповісти тільки публікуючи новий.

Дякуємо за ваш відгук. Важливо, коли ви чесно пишете про свій досвід, тому що так ми можемо зауважити, що ми можемо робити краще, а також допомогти, якщо щось пішло не так.

Спеціалісти підтримки надають статті, коли це може допомогти. Інструкції розроблені на основі частих питань чи проблем Якщо вам незрозуміло, що робити, чи щось не виходить — ви завжди можете запитати нас, і ми підкажемо. Ми зауважили, що одного разу ви навіть писали в чат з запитом, щоб вам надали інструкцію. То може, посилання — це не так погано?

Ви звертались декілька разів з приводу недоступності сайтів. Причини були різні: записи в .htaccess (після коментування зайвих сайт відновлював роботу), відсутність файлу .htaccess (після створення цього файлу), відсутність файлів index.php. Шкода, що ваш сайт просів в видачі, але майже щоразу ми разом з вами розбирались, в чому причина, і ви виходили з чату з вирішеним питанням.

Ми є спеціалістами в хостингу, але не знаємось на розробці сайтів, тому не завжди можемо допомогти, і коли не бачимо проблем зі сторони хостингу, дійсно рекомендуємо звернутись до розробника. Аналогія з життя: коли немає світла — то кличемо електрика, а не сантехніка. Ми запропонували відновлення сайтів на момент, коли, як ви стверджували, вони працювали, бо це було єдине можливе рішення з нашого боку. Абсолютно погоджуюсь, що ми некоректно вчинили, коли відновили вміст всього хостингу замість тільки тих сайтів, що не працювали, це цілком і повністю наша помилка. Якщо ви залишаєтесь з нами, на знак компенсації хочу запропонувати вам безкоштовно подовжити послугу на місяць. Якщо згодні — дайте знати, будь ласка.

Я підтверджую слова підтримки, що CMS та сайти можуть заражатись, і ціна хостингу тут немає ніякого значення. Всі акаунти віртуального хостингу працюють за одним принципом і вірус може потрапити до вашого акаунту через вразливості на сайті чи в CMS. Так само як людина може підхопити застуду, якщо попала під дощ. Ми надали статтю, щоб більш детально проілюструвати, як це може відбуватись.

Зараз ми просканували ваш акаунт хостингу, і знайшли чимало заражених файлів. В тому числі це й index.php — вони не просто зникали магічним чином, а система безпеки переміщувала їх до карантину. Вибачте, що не виявили це раніше. Щоб виправити ситуацію та запобігти їй в майбутньому, наші технічні спеціалісти рекомендують перевстановити CMS з нуля та регулярно оновлювати її, а також користуватись CMS, темами та плагінами лише з офіційних джерел, оскільки наразі помітили багато зламаних плагінів та тем.

Сподіваємось, ця інформація стане вам в нагоді. Якщо виникнуть додаткові питання — будь ласка, звертайтесь до нашої служби підтримки.
Плюсы:
+
Минусы:
-
Валерій (гость) # 20 сентября 2022 в 21:23
Оценка:
Сам користуюся хостингом HOSTiQ.ua і цілком задоволений його роботою. Онлайн-чат відповідає вродовж 2 хвилин. Проблем з роботою сайту ще не виникало.
До речі, недавно прочитав чудову статтю: https://valerchik.top/stvorennya-sajtu/hostiq-ua-vidguk/, яка дуже добре доповнить цю. Із неї дізнався: що із себе представляє сайт Hostiq; Які тут надаються хостинг-послуги; Ціни на хостингу HOSTiQ.ua; Як зареєструватись на Hostiq? Партнерська програма хостингу; Відгуки про Hostiq; Як створити сайт на WordPress на Hostiq.ua? Як працювати в Конструкторі сайтів?
Плюсы:
Швидко відповідають в онлайн-чаті, сайт працює швидко. Трудношів з роботою хостингу не виникало!
Минусы:
Хотілося б, щоб оплата за хостинг була трохи меншою!
Vladimir (гость) # 26 февраля 2015 в 22:52
Оценка:
Хостинг и регистратор доменов хорошего уровня. Есть тестовый срок, много партнерок и скидок.
Плюсы:
Качественный уровень обслуживания. Автоматизированная установка движка. Техподдержка онлайн
Минусы:
Нет
Марк (гость) # 4 ноября 2014 в 09:15
Оценка:
Хороший хостинг. Поддержка отвечает в течение 1-2 часов. Сайт на сервере в Голландии чувствует себя хорошо, аптайм 100% за последние 30 дней.
Хостинг рекомендую.
Плюсы:
поддержка, айтайм, бекап-менеджмент
Минусы:
ограничение количества файлов, отсутствие ssd
Детство (гость) # 5 апреля 2014 в 14:51
Оценка:
Хостинг не плохой но бывают сбои в работе, недоступен сайт! и блокировка при жалобе на сайт!
Плюсы:
Минусы:
HOSTiQ.ua # 7 апреля 2014 в 09:40
Здравствуйте,
Спасибо за Ваш отзыв. Для того, чтобы мы смогли разрешить возникший у вас вопрос, предоставьте, пожалуйста номер чата или ID тикета в отдел технической поддержки или свяжитесь с нами любым из способов, указанных по ссылке http://hostiq.com.ua/contact/.

Что касается блокирования сайта, то хотим обратить ваше внимание на то, что все основания для временной приостановки оказания услуг перечислены в пунктах 1.7, 1.8, 1.9 Правил пользования http://hostiq.com.ua/terms/. При отсутствии одного из этих оснований мы не приостанавливаем услугу. В любом случае, просим Вас связаться с нами. Мы всегда готовы обсуждать и находить решение, подходящее обеим сторонам.
Cтраница: 1
© 2012-2022 Hostgid.net. Все права защищены.